Krakowski Okręgowy Związek Judo
Start

Obóz w Murzasichle

18 sierpnia 2018 (sobota) - 31 sierpnia 2018 (piątek)

Miejsce: U Zbójnika ul. Sądelska 34 34-531 Murzasichle


Zdoga rodziców o przetwarzaniu danych osobowych

pobierz oświadczenie

zgoda na przetwarzanie danych


podpisane przez rodziców

Każdy zawodnik/zawodniczka zobowiązany jest

posiadanie oświadczenia,

zgodę na przetwarzanie danych osobowych

i ksero badań lekarski oraz

legitymacje szkolną

Przypominamy zawodnikom o zabraniu: Judogi, stroju do biegania, 

stroju kąpielowego, legitymację szkolną,

ksero badań lekarskich aktualnych na cały okres pobytu

badania lekarskie zostają po obozie w dokumentacji

 

Termin: 

Przyjazd (we własnym zakresie) od 17:00 do 19:00 w dn. 18 sierpnia 2018 (sobota) 

 wyjazd w dn. 31 sierpnia 2018 12:00-14:00 (piątek) 

W razie odbioru zawodników przez osoby inne niż  opiekunowie prawni 
przypominamy o konieczności posiadania upoważnienia.

Przypominamy o wprowadzeniu pełnej odpłatności 

dla zawodniczek i zawodników korzystających z dofinansowania 
Kadry Wojewódzkiej, którzy nie będą uczestniczyli 
w akcjach szkoleniowych w pełnym ich wymiarze.
Osoby które jadą na zawody i walki treningowe do Bańskiej Bystrzycy
muszą posiadać dodatkowo Europejską Kartę Ubezpiecznia Zdrowotnego.

KOZJudo życzy miłego pobytu na obozie a w nowym sezonie samych sukcesów.

 

 

kobiety, waga: -48kg - 6 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Szlachta Paulina

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: -57kg - 9 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Szatan Aleksandra

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: -60kg - 5 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Tylek Paweł

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: -66kg - 17 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Gwóźdź Kamil

TS Wisła Kraków

5.

Kozak Krzysztof

T.S.MOSiR Bochnia

7.

Skocz Sławomir

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: -73kg - 13 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Karaś Bartosz

TS Wisła Kraków

7.

Adamczyk Maciej

TS Wisła Kraków

7.

Włodarski Hubert

MKS Pałac Młodzieży Tarnów

 

mężczyźni, waga: -81kg - 17 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Dziarmaga Arkadiusz

KS Błękitni Tarnów

2.

Ouerfelli Kerim

TS Wisła Kraków

3.

Stanuszek Konrad

T.S.MOSiR Bochnia

 

 

 

 

kobiety, waga: -48kg - 11 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Nosek Oliwia

JUDO TORA Wierzchosławice

 

kobiety, waga: -63kg - 9 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Żabczyńska Wiktoria

T.S.MOSiR Bochnia

 

kobiety, waga: -70kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Gut Julia

T.S.MOSiR Bochnia

 

mężczyźni, waga: -55kg - 8 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Gil Dawid

UKS Judo Wolbrom

7.

Zwierzyński Marcin

JUDO TORA Wierzchosławice

 

mężczyźni, waga: -60kg - 11 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Waszkiewicz Piotr

UKS Judo Wolbrom

 

 

 

 

 

 

kobiety, waga: -48kg - 13 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Nosek Oliwia

JUDO TORA Wierzchosławice

 

kobiety, waga: -57kg - 24 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Kozłowska Natalia

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: -70kg - 15 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Paś Anna

UKS Judo Wolbrom

5.

Gut Julia

T.S.MOSiR Bochnia

 

mężczyźni, waga: -46kg - 6 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Kowalski Karol

TS Wisła Kraków

3.

Substelny Jakub

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: -50kg - 10 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Gabor Kacper

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: -66kg - 23 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Król Dominik

UKS Judo Wolbrom

3.

Karaś Kacper

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: -81kg - 23 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Kocioł Albin

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: +90kg - 12 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Schabowski Rafał

MKS Pałac Młodzieży Tarnów

 

kobiety, waga: 48kg - 6 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Majcher Danuta

TS Wisła Kraków

5.

Limanówka Ewelina

TS Wisła Kraków

 

kobiety, waga: 52kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Siwek Julianna

UKS Grot Kraków

4.

Kuraś Marta

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: 57kg - 3 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Cieślik Klaudia

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: 60kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Tylek Paweł

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: 66kg - 20 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Kuganda Mateusz

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: 81kg - 22 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Ouerfelli Kerim

TS Wisła Kraków

 

 

 

 

 

 

kobiety, waga: -48kg - 9 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Twardowska Maja

Mosir Bochnia

3.

Jagiełło Emilia

Judo Tora Wierzchosławice

5.

Kostka Nikola

KS Judo Hejnał Kęty

 

kobiety, waga: -52kg - 8 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Wątorek Oliwia

Mosir Bochnia

3.

Zduń Nikoletta

Pałac Młodzieży Tarnów

5.

Łazarek Wiktoria

Judo Tora Wierzchosławice

 

kobiety, waga: -57kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Hynek Nina

Pałac Młodzieży Tarnów

 

kobiety, waga: -63kg - 8 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Żabczyńska Wiktoria

Mosir Bochnia

 

kobiety, waga: +70kg - 1 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Turek Aleksandra

Judo Kraków

 

mężczyźni, waga: -42kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Dziadowiec Igor

Mosir Bochnia

5.

Moskal Jakub

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: -46kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Wantuch Filip

Pałac Młodzieży Tarnów

2.

Śierczek Jakub

Judo Tora Wierzchosławice

3.

Walkiewicz Aleksander

Judo Tora Wierzchosławice

5.

Nalepka Mikołaj

Mosir Bochnia

 

mężczyźni, waga: -50kg - 15 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Baniak Krzysztof

Mosir Bochnia

7.

Żelichowski Oliwier

Mosir Bochnia

7.

Włodarski Patryk

KS Błekitni Tarnów

 

mężczyźni, waga: -55kg - 14 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Błasik Wiktor

UKS Judo Wolbrom

3.

Kiwior Piotr

UKS Judo Wolbrom

7.

Adamczyk Michał

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: -60kg - 22 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Karolczyk Kacper

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: -66kg - 16 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Gawęda Wojciech

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: -73kg - 15 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Matykiewicz Wiktor

Mosir Bochnia

2.

Lach Jakub

TS Wisła Kraków

3.

Starzyk Hubert

Pałac Młodzieży Tarnów

 

mężczyźni, waga: -81kg - 3 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Małczyk Wojciech

GOK Kocmyrzów

 

 

 

 

kobiety, waga: -48kg - 1 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Nosek Oliwia

Judo Tora Wierzchosławice

 

kobiety, waga: -52kg - 6 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Michałek Beata

KS Błekitni Tarnów

 

kobiety, waga: -57kg - 9 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Kozłowska Natalia

UKS Judo Wolbrom

5.

Mleczko Alicja

Pałac Młodzieży Tarnów

 

kobiety, waga: -63kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Gawron Julia

Judo Hejnał Kęty

2.

Dobosz Alicja

Judo Hejnał Kęty

 

kobiety, waga: -70kg – 3 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Paś Anna

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: -55kg – 8 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Gil Dawid

UKS Judo Wolbrom

5.

Szymski Dominik

Sokół Myślenice

 

mężczyźni, waga: -60kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Knapik Karol

Pałac Młodzieży Tarnów

 

mężczyźni, waga: -66kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Batko Karol

TSWisła Kraków

 

mężczyźni, waga: -73kg - 9 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Rutkowski Paweł

Pałac Młodzieży Tarnów

3.

Grojec Mateusz

UKS Judo Wolbrom

5.

Smentek Jakub

UKS Judo Wolbrom

7.

Rosół Szymon

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: -90kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

4.

Poremba Jakub

Pałac Młodzieży Tarnów

 

mężczyźni, waga: +90kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Schabowski Rafał

Pałac Młodzieży Tarnów

4.

Świderski Dominik

Pałac Młodzieży Tarnów

 

Pobierz komunikat

 

Dotyczy zmiany godziny wagi oficjalnej i rozpoczęcia II eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w dniu 12.05.2018

Na wniosek trenerów całego Regionu IV informuję, że została przeniesiona godzina wagi oficjalnej II eliminacji Regionu IV do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży z godziny 10:30 – 11:30 na godzinę 9:00 – 10:00. Rozpoczęcie II eliminacji o godzinie 11.00

Pozostałe zawody wg wcześniej ustalonego kalendarza, programu i godzin.

 

 

 

mężczyźni, waga: 73kg - 12 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Tylek Sebastian

TS Wisła Kraków

 

WYNIKI

 

 

 

kobiety, waga: 48kg - 2 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Nosek Oliwia

Judo Tora Wierzchisławice

 

kobiety, waga: 52kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Michałek Beata

KS Błękitni Tarnów

 

kobiety, waga: 57kg - 10 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Mleczko Alicja

Pałac Młodzieży Tarnów

3.

Kozłowska Natalia

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: 63kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Gawron Julia

Hejnał Kęty

3.

Dobosz Alicja

Hejnał Kęty

 

kobiety, waga: 70kg - 3 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Paś Anna

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: 46kg - 1 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Kowalski Karol

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: 55 kg - 8 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Szymski Dominik

Sokół Myślenice

 

mężczyźni, waga:  60 kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Knapik Karol

Pałac Młodzieży Tarnów

 

mężczyźni, waga: 66 kg - 8 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Batko Karol

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: 73 kg - 9 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Rutkowski Paweł

Pałac Młodzieży Tarnów

3.

Grojec Mateusz

UKS Judo Wolbrom

5.

Rosół Szymon

UKS Judo Wolbrom

7.

Smentek Jakub

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: 90 kg - 5 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

4.

Poręba Jakub

Pałac Młodzieży Tarnów

 

mężczyźni, waga: + 90 kg - 3 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Schabowski Rafał

Pałac Młodzieży Tarnów

 

 

 

kobiety, waga: -48kg - 9 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Nosek Oliwia

JUDO TORA Wierzchosławice

 

kobiety, waga: -57kg - 18 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Kozłowska Natalia

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: -70kg - 12 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Gut Julia

T.S.MOSiR Bochnia

5.

Paś Anna

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: -46kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Substelny Jakub

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: -50kg - 6 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Gabor Kacper

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: -60kg - 35 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Witkowski Bartłomiej

UKS Judo Kraków Kraków

5.

Knapik Karol

MKS Pałac Młodzieży Tarnów

 

mężczyźni, waga: -66kg - 40 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Król Dominik

UKS Judo Wolbrom

2.

Karaś Kacper

TS Wisła Kraków

3.

Pławecki Mateusz

T.S.MOSiR Bochnia

 

mężczyźni, waga: -81kg - 17 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Kocioł Albin

TS Wisła Kraków

 

 

 
REKLAMA
Joomla!
Joomla! Najpopularniejszy na świecie CMS z jawnym kodem.
Zareklamuj się na naszej stronie wszelkich informacji na kozjudo@interia.pl