Start

Informacja dotycząca II eliminacji do finałów OOM

 

Pan Wojciech Wysocki wystąpił z prośbą o przesunięcie II eliminacji do Finałów OOM z 28.03 2020 na 21.03.2020 r. Prośbę swoja uzasadnił tym, że w dniu 28 – 29.03.2020 organizuje turniej judo, gdzie jest jedyny termin skorzystania z hali sportowej.

W uzgodnieniu z Prezesami województw naszego regionu do prośby wszyscy ustosunkowali się pozytywnie. Godziny ważenia i rozpoczęcia zawodów pozostają bez zmian.

 

Zapraszamy na II eliminacji do OOM w dniu 21.03.2020 – Bytom.

Przypominamy że podczas eliminacji do OOM obowiązuje 1 kg tolerancji oraz podajemy

Program zawodów regionalnych

Waga oficjalna: 9:30-10:30

Losowanie: 10:30-11:30

Rozpoczęcie zawodów 11:30

 

 

Pan Wojciech Wysocki wystąpił z prośbą o przesunięcie II eliminacji do Finałów OOM z 28.03 2020 na 21.03.2020 r. Prośbę swoja uzasadnił tym, że w dniu 28 – 29.03.2020 organizuje turniej judo, gdzie jest jedyny termin skorzystania z hali sportowej.

W uzgodnieniu z Prezesami województw naszego regionu do prośby wszyscy ustosunkowali się pozytywnie. Godziny ważenia i rozpoczęcia zawodów pozostają bez zmian.

Zapraszamy na II eliminacji do OOM w dniu 21.03.2020 – Bytom.

 

 

kobiety, waga: -57kg - 15 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Kuraś Marta

UKS Judo Wolbrom

5.

Kozłowska Natalia

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: -70kg - 5 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Kaleta Anna

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: -78kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Turek Aleksandra

UKS Judo Kraków Kraków

 

mężczyźni, waga: -55kg - 11 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Gabor Kacper

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: -81kg - 27 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Karaś Kacper

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: -90kg - 13 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Kocioł Albin

TS Wisła Kraków

 

 

 

 

kobiety, waga: 48kg - 5 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Majcher Danuta

TS Wisła Kraków

 

kobiety, waga: 52kg - 9 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Kaleta Aleksandra

UKS Judo Wolbrom

3.

Kuraś Marta

UKS Judo Wolbrom

3.

Siwek Julianna

UKS Grot Kraków

 

kobiety, waga: 57kg - 9 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Cieślik Klaudia

UKS Judo Wolbrom

3.

Kozłowska Natalia

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: 60kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Substelny Jakub

UKS Judo Wolbrom

7.

Gabor Kacper

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: 66kg - 6 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Skocz Sławomir

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: 73kg - 18 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Karaś Bartosz

TS Wisła Kraków

7.

Król Dominik

UKS Judo Wolbrom

 

 

Wyniki VII memoriału Pawła Pytlińskiego startujących 630 zawodników

z 59 klubów w tym klub z Czech TJ Sokoł Vrsovice

 

Szczegółowe Wyniki

 

 

kobiety, waga: -48kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

4

Augustyn Emilia

PM Tarnów

kobiety, waga: -57kg - 8 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Wątorek Oliwia

MOSIR Bochnia

5.

Hynek Nina

PM Tarnów

5.

Jagiełło Emilia

JUDO Tora Wierzchosłwice

kobiety, waga: -63kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Dera Maria

TS Wisła Kraków

kobiety, waga: +70kg - 1 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Turek Aleksandra

UKS Judo Kraków

mężczyźni, waga: -50 kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Dziadowiec Igor

MOSIR Bochnia

mężczyźni, waga: -55kg - 6 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Walkiewicz Aleksander

JUDO Tora Wierzchosłwice

5.

Nalepka Mikołaj

MOSIR Bochnia

5.

Astramowicz Piotr

TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: -60kg - 10 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Włodarski Patryk

KS Błękitni Tarnów

5.

Świerczek Jakub

KS Błękitni Tarnów

5.

Kowalski Karol

TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: -66kg - 28 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Klimkiewicz Krzysztof

UKS Judo Kraków

5.

Barwacz Jan

TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: -73kg - 18 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Matykiewicz Wiktor

MOSIR Bochnia

5.

Gawęda Wojciech

TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: -81kg - 8 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Lach Jakub

TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: -90 kg - 6 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Małczyk Wojciech

TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: +90kg - 3 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Bentkowski Łukasz

Yamabushi Zakopane

 

 

kobiety, waga: -40kg - 3 zawodników
MiejsceImię i nazwiskoKlub
1. Onysk Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Zakrzewska Anna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Grzywacz Karina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: -44kg - 5 zawodników
MiejsceImię i nazwiskoKlub
1. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
2. Klimczak Kinga MKS Juvenia Wrocław
3. Koś Zuzanna UKS 15 Krosno

kobiety, waga: -48kg - 17 zawodników
MiejsceImię i nazwiskoKlub
1. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Ihas Martyna Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
3. Gowarzewska Alicja AZS AWF Katowice
3. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź
5. Mika Karolina Polonia Rybnik
5. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól
7. Jarmuż Olga Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Wenzel Aleksandra PKS "OLIMPIA" Poznań

kobiety, waga: -52kg - 16 zawodników
MiejsceImię i nazwiskoKlub
1. Ołdak Alicja UKJ Ryś Warszawa
2. Wątorek Oliwia T.S.MOSiR Bochnia
3. Grabowska Wiktoria PTS Gwardia Bydgoszcz
3. Piotrowska Natalia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Halke Maja Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Jędrzejewska Alicja UKS SPARTA SŁAWA Sława
7. Czwakiel Aleksandra UKJ "Lemur" Warszawa
7. Gołojuch Katarzyna TS Judo Gryf Słupsk

kobiety, waga: -57kg - 25 zawodników
MiejsceImię i nazwiskoKlub
1. Sywanycz Maria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Konopka Aleksandra AZS AWF Katowice
3. Kwaśny Gabriela UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Twardowska Marta MKS Juvenia Wrocław
5. KWIATEK Karina TKS "Judo" Toruń
5. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom
7. WENZEL Klaudia AZS UW Warszawa
7. Woś Małgorzata UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry

kobiety, waga: -63kg - 21 zawodników
MiejsceImię i nazwiskoKlub
1. Łozińska Anika Klub Judo Samuraj Koszalin
2. Glubiak Martyna GKS Czarni Bytom
3. PONTEK Agata AZS UW Warszawa
3. SZCZEPANOWSKA OLIWIA MKS Juvenia Wrocław
5. Białecka Kinga Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Jęcz Wiktoria UKS Pohl Judo Przemęt
7. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
7. Zalewska Wiktoria UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: -70kg - 16 zawodników
MiejsceImię i nazwiskoKlub
1. BANASZEK Zuzanna AZS UW Warszawa
2. SOBIERAJSKA Katarzyna AZS UW Warszawa
3. Gonsior Emilia Klub Judo AZS Opole
3. Kobus Natalia UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Muszyńska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Nowaczyk Natalia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Ciesielska Nina UKS SPARTA SŁAWA Sława
7. Gut Julia T.S.MOSiR Bochnia

kobiety, waga: +70kg - 10 zawodników
MiejsceImię i nazwiskoKlub
1. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław
2. ZARYCHTA PAULINA MKS Juvenia Wrocław
3. Jaworska Weronika Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Rosińska Julia UKS 10 Bydgoszcz
5. Napieralska Oliwia UKS Ósemka Nowa Sól
5. Zuzanna Żabińska ULKS IPPON Jarocin
7. Dudek Aleksandra KS Budowlani Sosnowiec
7. Grzesik Anna AZS AWF Warszawa

kobiety, waga: +90kg - 13 zawodników
MiejsceImię i nazwiskoKlub
1. Radzik Andrzej Klub Judo AZS Opole
2. Wichłacz Jakub Bytowski Klub Sportów Walki Bytów
3. Morman Bartłomiej WKS Gwardia Warszawa
3. Wojciechowski Kacper UKS Tomita Elbląg
5. Kostrzewa Remigiusz UKS SPARTA SŁAWA Sława
5. Postrach Bartosz KS Budowlani Sosnowiec
7. Kobyłecki Marcel GKS Czarni Bytom
7. Tomaszewski Norbert UKS Judo Tuliszków

mężczyźni, waga: -46kg - 7 zawodników
MiejsceImię i nazwiskoKlub
1. Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom
2. Alwaqedi Mukhtar MKS Truso Elbląg
3. Durski Michał AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Zawadzki Patryk UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Matczak Maciej Klub Judo Boa Warszawa
5. Matczak Michał Klub Judo Boa Warszawa
7. Basiński Jan UKS Gimnazjon Suchy Las

mężczyźni, waga: -50kg - 9 zawodników
MiejsceImię i nazwiskoKlub
1. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
2. Malinowski Jakub Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław
3. Kowalski Karol TS Wisła Kraków
3. Pigułeczka Wiktor MKS Juvenia Wrocław
5. Durski Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Kantor Antoni UKS De La Salle gdańsk
7. Dudkowski Maciej WKS Gwardia Warszawa
7. Nalepka Mikołaj T.S.MOSiR Bochnia

mężczyźni, waga: -55kg - 20 zawodników
MiejsceImię i nazwiskoKlub
1. Grela Filip GKS Czarni Bytom
2. Rola Kacper KS Start Radom
3. Ignasiak Ksawery UKS Conrad Gdańsk
3. Klimkiewicz Krzysztof UMKS Żak Kielce
5. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. PITNER ALEX MKS Juvenia Wrocław
7. Kotlik Marcin UKS Conrad Gdańsk
7. Pasieka Wojciech Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: -60kg - 25 zawodników
MiejsceImię i nazwiskoKlub
1. Loska Olaf K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Naczyński Bartosz UKS Dwójka Rydułtowy
3. Wysocki Łukasz UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Pec Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Szymonik Krystian Gwardia Bielsko-Biała
7. Kaliniecki Michał UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Karolczyk Kacper UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: -66kg - 25 zawodników
MiejsceImię i nazwiskoKlub
1. Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa
2. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Pietras Dawid MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
3. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław
5. Jesionek Bruno MUKS KOKORO Łódź
5. Kubiak Filip Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Błacha Mateusz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Strzelczyk Mikołaj UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: -73kg - 24 zawodników
MiejsceImię i nazwiskoKlub
1. Karaś Kacper TS Wisła Kraków
2. Grądzki Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Borzęcki Bartosz UKJ Ryś Warszawa
3. Rogalski Oskar Judo Legia Warszawa Warszawa
5. Brzozowski Aleksander AZS-UKW Bydgoszcz
5. Witkowski Jakub Judo Legia Warszawa Warszawa
7. Białecki Damian Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Kadłubowski Maks AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: -81kg - 23 zawodników
MiejsceImię i nazwiskoKlub
1. Janczylik Dmitrij UKS Galeon Gdynia
2. Kocioł Albin TS Wisła Kraków
3. EIDUKS Aleksander AZS UW Warszawa
3. Popielarz Dominik UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Pasieczyński Hubert UKJ "Lemur" Warszawa
5. Pastuszek Mateusz MKS Juvenia Wrocław
7. KOS Kamil WKS Gwardia Warszawa
7. Nowakowski Jakub UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: -90kg - 18 zawodników
MiejsceImię i nazwiskoKlub
1. Jędrzejewski Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Mechowski Dawid UKS Conrad Gdańsk
3. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Żmudziński Jakub UKS Dwójka Tarnowskie Góry
5. Bogdaniuk Jakub UKS Halinów Team Halinów
5. Jankowski Wiktor KS Start Radom
7. DYGA Piotr AZS UW Warszawa
7. Kropiewnicki Stanisław Judo Legia Warszawa Warszawa

 

Krakowski Okręgowy Związek Judo informuje, że w dniu 16 lutego 2020 r. (NIEDZIELA) odbędzie się kurs weryfikacyjno – szkoleniowy dla sędziów judo w Małopolsce. DO UDZIAŁU ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY TAKŻE TRENERÓW! W trakcie kursu odbędą się także egzaminy na stopnie sędziowskie. Zachęcamy kluby do propagowania idei sędziowania wśród swoich zawodników. Zwracamy uwagę, że między innymi na wniosek Krakowskiego Okręgowego Związku Judo od 2016 roku sędziami mogą zostać także osoby, które nie ukończyły 18 lat

Szczegóły w załączniku (kliknij tutaj)

 
REKLAMA
Joomla!
Joomla! Najpopularniejszy na świecie CMS z jawnym kodem.
Zareklamuj się na naszej stronie wszelkich informacji na kozjudo@interia.pl