Start

Mistrzostwa Świata w Chelyabinsku - Rosja

25-31.08.2014

Małopolskę będzie reprezentować

Katarzyna Kłys -70 kg UKS Judo Kraków

Trzymamy kciuki

 

XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy młodsi)
Oleśnica, 14-15.6.2014

mężczyźni, waga: 50kg - 20 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Hatala Ignacy

Ośrodek Sortu i Rekreacji w Kętach Kęty

 

mężczyźni, waga: 55kg - 20 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Barczyk Wiktor

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: 60kg - 24 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Barczyk Karol

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: 66kg - 24 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Skocz Sławomir

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: 73kg - 24 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Ouerfelli Kerim

MKS CM Jordan Kraków

 

 

XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Juniorki młodsze)
Oleśnica, 12-13.6.2014

 

 

kobiety, waga: 40kg - 5 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Szlachta Paulina

TS Wisła Kraków

3.

Kuraś Marta

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: 48kg - 17 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Bobilewicz Karolina

TS Wisła Kraków

3.

Majcher Danuta

MKS CM Jordan Kraków

 

kobiety, waga: 52kg - 19 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Kaleta Aleksandra

UKS Judo Wolbrom

5.

Cieślik Klaudia

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: 70kg - 16 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Bień Aleksandra

TS Wisła Kraków

7.

Osmęda Karolina

UKS Judo Wolbrom

 

 

Małopolska w klasyfikacji Województw

Juniorek Młodszych wywalczyła III miejsce

 

 

Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Opole, 08.6.2014

 

kobiety, waga: 52kg - 5 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Szuba-Łata Klaudia

TS Wisła Kraków

3.

Siwek Julianna

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: 73kg - 13 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Tylek Sebastian

TS Wisła Kraków



mężczyźni, waga: 81kg - 19 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Długosz Maciej

UKS Judo Wolbrom

3.

Woźniak Szymon

TS Wisła Kraków




 

7 TH European U15 CUP

GYOR Młodzików i Młodziczek

7.06.2014

Doskonałe wieści płyną z GYOR na Węgrzech

 

Szlachta Paulina - 40 kg I miejsce  TS Wisła Kraków

Kaleta Anna - 57 kg V miejsce UKS Judo Wolbrom

Sokół Jakub - 81 kg III miejsce UKS Judo Wolbrom



 

 

Otwarty Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych
Opole, 07.6.2014

 

kobiety, waga: 48kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Majcher Danuta

MKS CM Jordan Kraków

2.

Bargieł Urszula

UKS "Katana" Sułkowice

 

kobiety, waga: 52kg - 5 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Pers Wiktoria

T.S.MOSiR Bochnia

3.

Krawczyk Marta

T.S.MOSiR Bochnia

 

kobiety, waga: 63kg - 11 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Dziarmaga Klaudia

KS Błękitni Tarnów

 

 

mężczyźni, waga: 50kg - 8 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Kiebzak Wiktor

UKS "Katana" Sułkowice

 

 

mężczyźni, waga: 60kg - 8 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Kozak Krzysztof

T.S.MOSiR Bochnia

7.

KOZIK JAN

UKS "Katana" Sułkowice

7.

Śmiłek Norbert

UKS "Katana" Sułkowice

 

mężczyźni, waga: 66kg - 17 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Skocz Sławomir

TS Wisła Kraków

5.

Stanuszek Konrad

T.S.MOSiR Bochnia

 

mężczyźni, waga: 73kg - 8 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Ouerfelli Kerim

MKS CM Jordan Kraków

3.

Dziarmaga Arkadiusz

KS Błękitni Tarnów

3.

Zajączkowski Dawid

T.S.MOSiR Bochnia

7.

Guzowski Hubert

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: 81kg - 12 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Kałucki Wojciech

TS Wisła Kraków

5.

Podgórski Mikołaj

MKS CM Jordan Kraków




 

Otwarte Mistrzostwa Małopolski

Młodziczek i Młodzików oraz Dzieci

Bochnia 1.06.2014


Wyniki kategorii dzieci

 

Wyniki kategorii młodzików

 

 

II Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Juniorek i Juniorów Młodszych
Bytom, 31.05.2014

 

 

kobiety, waga: 40kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Kuraś Marta

UKS Judo Wolbrom

3.

Szlachta Paulina

TS Wisła Kraków

 

kobiety, waga: 48kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Majcher Danuta

Jordan Kraków

5.

Bargieł Urszula

UKS Katana Sułkowice

7.

Bobilewicz Karolina

TS Wisła Kraków

 

kobiety, waga: 52kg - 12 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Kaleta Aleksandra

UKS Judo Wolbrom

2.

Cieślik Klaudia

UKS Judo Wolbrom

3.

Pers Wiktoria

Mosir Bochnia

 

kobiety, waga: 57kg - 11 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Klimek Zuzanna

TS Wisła Kraków

3.

Polak Magdalena

UKS Katana Sułkowice

5.

Maciąg Weronika

UKS Judo Wolbrom

5.

Gawor Sylwia

Jordan Kraków

 

 

kobiety, waga: 70kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Bień Aleksandra

TS Wisła Kraków

3.

Osmęda Karolina

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: 46 kg - 2 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Mikos MIłosz

PM Tarnów

 

mężczyźni, waga: 55 kg - 11 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Barczyk Wiktor

UKS Judo Wolbrom

7.

Bora Konrad

MDK Kraków

 

mężczyźni, waga: 60kg - 13zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Barczyk Karol

UKS Judo Wolbrom

3.

Jarosiński Karol

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: 66 kg - 22 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Starzyk Krzysztof

UKS Judo Wolbrom

3.

Skocz Sławomir

TS Wisła Kraków

5.

Korgol Jakub

TS Wisła Kraków

5.

Stanuszek Konrad

Mosir Bochnia

7.

Gawęda Jakub

Osir Kęty

 

mężczyźni, waga: 73 kg - 20 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Ouerfelli Kerim

Jordan Kraków

5.

Dziarmaga Arkadiusz

Błękitni Tarnów

7.

Guzowski Hubert

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: 81kg - 10 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Kałucki Wojciech

TS Wisła Kraków

3.

Podgórski Mikołaj

MKS CM Jordan Kraków

5.

Górski Artur

PM Tarnów

 

mężczyźni, waga: +90 kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

4.

Muniak Mariusz

Sokół Myślenice




 

Mistrzostwa Europy Juniorek i Juniorów Młodszych

Ateny 4-6.07.2014

Miło nam poinformować iż Małopolskę będzie reprezentować

Dwie zawodniczki

Aleksandra Kaleta - 52 kg

Cieślik Klaudia - 52 kg

Jeden zawodnik

Barczyk Karol -60 kg

Wszyscy zawodnicy to wychowankowie UKS Judo Wolbrom

Trzymamy kciuki za start.

 

Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów

(Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi)
Łódź, 25.5.2014

 

 

kobiety, waga: 48kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Bobilewicz Karolina

TS Wisła Kraków

 

kobiety, waga: 52kg - 10 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Siwek Julianna

TS Wisła Kraków

5.

Szuba-Łata Klaudia

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: 73kg - 29 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Tylek Sebastian

TS Wisła Kraków

 

 

Otwarty Puchar Polski Młodzików i Młodziczek

(Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi)
Łódź, 24.5.2014

 

 

kobiety, waga: 36kg - 6 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Szlachta Nikola

TS Wisła Kraków

3.

Tracz Małgorzata

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: 40kg - 12 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Szlachta Paulina

TS Wisła Kraków

3.

Kuraś Marta

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: 57kg - 14 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Kaleta Anna

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: 63kg - 18 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Górska Magdalena

MKS Pałac Młodzieży Tarnów

3.

Dziarmaga Klaudia

KS Błękitni Tarnów

 

kobiety, waga: 70kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Jaklińska Weronika

KS Błękitni Tarnów

 

mężczyźni, waga: 38kg - 18 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Duź Dominik

MKS Pałac Młodzieży Tarnów

 

mężczyźni, waga: 42kg - 28 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Gruchała Krzysztof

MKS Pałac Młodzieży Tarnów

 

mężczyźni, waga: 66kg - 26 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Adamczyk Maciej

TS Wisła Kraków

3.

Karaś Filip

UKS Grot Kraków

5.

Jachym Jan

UKS Grot Kraków

 

mężczyźni, waga: 81kg - 8 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Sokół Jakub

UKS Judo Wolbrom

7.

Lignar Jakub

TS Wisła Kraków

 




 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików

Bytom, 17.05.2014

 

 

kobiety, waga: 36 kg - 5 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Tracz Małgorzata

UKS Judo Wolbrom

2.

Szlachta Nikola

TS Wisła Kraków

 

kobiety, waga: 44kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Kluś Aleksandra

Yamabushi Zakopane

 

kobiety, waga: 48kg - 2 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Łopata Joanna

Jordan Kraków

 

kobiety, waga:57 kg - 9 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Kaleta Anna

UKS Judo Wolbrom

5.

Barnaś Katarzyna

Jordan Kraków

 

kobiety, waga: 63 kg - 10 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Górska Magdalena

PM Tarnów

3.

Dziarmaga Klaudia

Błękitni Tarnów

5.

Szostek Joanna

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: 70kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Jaklińska Weronika

Błękitni Tarnów

 

mężczyźni, waga: 38 kg - 6 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Duź Dominik

PM Tarnów

3.

Knapik Karol

PM Tarnów

 

mężczyźni, waga: 42 kg - 14 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Gruchała Krzysztof

PM Tarnów

5.

Jaroszewicz Jakub

UKS Judo Wolbrom

7.

Nowak Daniel

MDK Kraków

 

mężczyźni, waga: 46 kg - 13 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Kyzioł Gabriel

UKS Judo Wolbrom

3.

Król Dominik

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: 50 kg - 16 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Tylek Paweł

TS Wisła Kraków

5.

Smentek Jakub

UKS Judo Wolbrom

5.

Kiebzak Wiktor

Katana Sułkowice

 

mężczyźni, waga: 55 kg - 18 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Sieniawski Kacper

Błękitni Tarnów

2.

Reneson Dawid

Błękitni Tarnów

7.

Bierówka Jakub

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: 60 kg - 13 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Włodarski Hubert

PM Tarnów

7.

Baster Szymon

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: 66 kg - 14 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Adamczyk Maciej

TS Wisła Kraków

7.

Polus Alan

TS Wisła Kraków

7.

Śmiłek Norbert

Katana Sułkowice

 

mężczyźni, waga: 73 kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Dziuba Dawid

Sokół Myślenice

 

mężczyźni, waga: 81 kg - 6 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Sokół Dawid

UKS Judo Wolbrom

3.

Lignar Jakub

TS Wisła Kraków




 

Puchar Europy Kadetów

17-18.05.2014 Bielsko - Biała

 

Doskonałe wieści płyną z Bielska - Białej

 

Cieślik Klaudia - 52 kg II miejsce UKS Judo Wolbrom

Kaleta Aleksandra -52 kg VII miejsce UKS Judo Wolbrom

Haberka Karolina +70 kg VII miejsce UKS Judo Wolbrom

Barczyk Karol - 60 kg V miejsce UKS Judo Wolbrom


Gratulacje dla zawodników i trenerów z UKS Judo Wolbrom

 

Wyniki otwartego Turnieju Rankingowego

młodzików, młodziczek i dzieci
Tuchów, 10.05.2014


pobierz wyniki

 

 

Grand Slam: świetny występ Katarzyny Kłys w Baku

 

Po raz pierwszy w karierze Katarzyna Kłys (-70 kg) stanęła na podium turnieju rangi Grand Slam. W Baku zajęła 3 miejsce, wygrywając trzy z czterech walk.

 

Zawody w Azerbejdżanie Katarzyna Kłys rozpoczęła od pojedynku z Francuzką Margaux Pinot, z którą w marcu przegrała w półfinale European Open w Warszawie. Tym razem już po 25 sek zawodniczka UKS Judo Kraków rzuciła swą rywalkę na ippon. Sędziowie odwołali tę decyzję jednak i przyznali waza-ari. Taki wynik utrzymał się do końca 4-minutowej walki (obie miały jeszcze po 1 karze).

W ćwierćfinale Polka prowadziła na yuko z Brytyjką Sally Conway, ale niestety nie zdołała utrzymać korzystnego rezultatu. W repesażu Katarzyna Kłys wygrała w końcówce przez trzymanie z Włoszką Giulią Cantoni. Wreszcie w walce o brąz podopieczna trenera Artura Kłysa (od 2009 roku są małżeństwem) dostała po minucie karę, ale później trzy kary otrzymała jej marokańska przeciwnika Assmaa Niang. Osiem sekund przed końcem Katarzyna Kłys "złapała" drugą karę i ostatecznie zwyciężyła.

Do tej pory najlepszym osiągnięciem Katarzyny Kłys w zawodach Grand Slam była 5 lokata w 2011 roku w Moskwie. W ćwierćfinale (nie było repesaży) przegrała ze specjalizującą się w walce w parterze Chinką Fei Chen.

W Baku polska judoczka zdobyła 200 pkt i 1,5 tys. dol premii finansowej. W rankingu światowym awansuje z 60 miejsce o około 20 pozycji. Turniej w wadze -70 kg wygrała Holenderka Kim Polling.

 

Ze względu na zmianę rozgrywania Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na 12.06-15.06.2014

zmienia się kalendarz rozgrywania eliminacji do OOM i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Proszę o przeanalizowanie kalendarza

 

pobierz kalendarz

 
O JUDO
GALERIA
REKLAMA
Joomla!
Joomla! Najpopularniejszy na świecie CMS z jawnym kodem.
Zareklamuj się na naszej stronie wszelkich informacji na kozjudo@interia.pl
OGŁOSZENIA KLUBÓW
SONDA
Oceń wygląd naszej nowej strony
 
LICZNIK WIZYT
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj56
mod_vvisit_counterWczoraj395
mod_vvisit_counterTen tydzień3071
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień8362
mod_vvisit_counterTen miesiąc15528
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc16197
mod_vvisit_counterWszystkich754786

Aktualnie: gości 3 połączonych
IP gościa: 54.225.24.227
 , 
Today: Sie 22, 2014