Start

Miejsce: Hala TS Wisła Kraków

Termin 10.11.2019

Listy zgłoszeniowe oraz komunikat dostępny:

http://judo.website.pl/mpm2019/

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO

Z OKAZJI 35-LECIA UKS KATANA SUŁKOWICE

Miejsce: Sułkowice

Termin: 26.10.2019 r

Wyniki

pobierz plakat

 

 

Turniej rankingowy

do kadry wojewódzkiej Dzieci i Młodzików

Wyniki

 

Przypominamy:

Waga oficjalna: 9:30 – 10:30


Losowanie: 10:30 – 11:30

Rozpoczęcie zawodów: 11:30

Miejsce: ul. Łużycka 90

41-902 Bytom

 

Zapraszamy na fotorelację z obozu w Zakopanem

 

Zapraszamy na fotorelację z obozu w Jastrowiu

 

https://photos.app.goo.gl/oAgkdV9p1CqPSP2z9

 

 

Pobierz wyniki

 

http://web.pzjudo.pl/sites/default/files/zalaczniki/2019/results_baltic_cup.pdf

 

 

kobiety, waga: 48kg - 6 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Majcher Danuta

TS Wisła Kraków

 

kobiety, waga: 52kg - 5 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Siwek Julianna

UKS Grot Krakòw Kraków

 

kobiety, waga: 57kg - 6 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Kuraś Marta

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: 63kg - 10 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Kozłowska Natalia

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Kaleta Anna

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: 60kg - 5 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Tylek Paweł

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: 81kg - 18 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Dziarmaga Arkadiusz

KS Błękitni Tarnów

7.

Ouerfelli Kerim

TS Wisła Kraków

 

 

 

 

 

kobiety, waga: 48kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Majcher Danuta

TS Wisła Kraków

 

kobiety, waga: 52kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Kaleta Aleksandra

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: 81kg - 12 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Ouerfelli Kerim

TS Wisła Kraków

5.

Dziarmaga Arkadiusz

KS Błękitni Tarnów

 

 

 

Pobierz wyniki

 

 

 

kobiety, waga: -52kg - 16 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Wątorek Oliwia

T.S.MOSiR Bochnia

 

kobiety, waga: -70kg - 16 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Gut Julia

T.S.MOSiR Bochnia

 

mężczyźni, waga: -50kg - 9 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Kowalski Karol

TS Wisła Kraków

7.

Nalepka Mikołaj

T.S.MOSiR Bochnia

 

mężczyźni, waga: -60kg - 25 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Karolczyk Kacper

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: -73kg - 24 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Karaś Kacper

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: -81kg - 23 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Kocioł Albin

TS Wisła Kraków

 

 

 

 

 

W załączniku sprawozdanie z eliminacji IV regionu do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Kielce 26-27 kwietnia 2019 roku.

 

http://szjudo.pl/wp-content/uploads/2019/04/sprawozdanie_el_oom_2019.pdf

 

Na wniosek trenerów Regionu IV

Południowego zmieniamy czas wagi i rozgrywania zawodów II Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Bytom 30.03.2019.

 

 

PROGRAM ZAWODÓW:

WAGA OFICJALNA                              930 – 1030
LOSOWANIE                                       1030 – 1130
ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW                 1130

 
REKLAMA
Joomla!
Joomla! Najpopularniejszy na świecie CMS z jawnym kodem.
Zareklamuj się na naszej stronie wszelkich informacji na kozjudo@interia.pl